Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Karniowice - Oferty wynajmu nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

2 600 zł36,40 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji- dzwoń śmiało! Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość na wynajem na osiedlu Albertyńskim w Krakowie, w dzielnicy Bieńczyce, nowa Huta. Mieszkanie jest 2-.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł51,80 m² 52,12 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską - ul. Rzemieślnicza, kraków. Szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji, blisko centrów.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł61 m² 73,77 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

[eng Below] dostepne od zaraz! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wykończony w wysokim standardzie z dbałością o szczegóły 3-pokojowy apartament położony w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł43 m² 69,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuje na wynajem 2-pokojowe mieszkanie, na ostatnim - 4 piętrze, o powierzchni 43 m2 w nowym apartamentowcu przy ul. Grzegórzeckiej 79 w Krakowie (dzielnica - śródmieście/grzegórzki) ->.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Składowa

Olkusz(Karniowice + 14 km)

40 zł/m²14,10 m² 564 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokal w budynku Dworca pkp w Olkuszu w trakcie modernizacji przy ul. Składowej 2.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł37 m² 83,78 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowoczesne mieszkanie w inwestycji Mogilska Tower, w 14-piętrowym budynku z 2021 roku, z punktem widokowym. Topowa i dobrze skomunikowana lokalizacja, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

5 199 zł70 m² 74,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości vavelia z wyłączną przyjemnością prezentuje ofertę wynajmu 3-pokojowego mieszkania (pow. ~70 m ), położonego w inwestycji atal, przy ul. Zabłocie 19a.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 zł67 m² 83,58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę klimatyzowanego, dwupokojowego, w pełni umeblowanego apartamentu o powierzchni 67 m2 + loggia 10 m2 i balkon 5m2. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł46,50 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę na wynajem nowoczesnego apartamentu w wysokim standartdzie o pow. 46,5 m , zlokalizowanego przy ul. Promienistych 2 w Krakowie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł68 m² 45,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 Sierpnia 2026, do wynajęcia komfortowe mieszkanie przy ul Sodowej. Debniki/pychowice Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze i składa się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Rycerska

Karniowice,małopolskie

6 000 zł210 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

WE speak english Biuro nieruchomości Helton prezentuje 4 pokojowy dom w cenie 6 000 zł w Karniowicach obok Zabierzowa. Idealny dla osób poszukujących przestronnego nowego domu w spokojnym.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij